Hakkımızda

Madalyon Yazılım ve Danışmanlık, yazılım ve danışmanlık sektörüne yeni bir bakış açısı, farklı bir yaklaşım getirmek amacıyla 2013 yılında, Ali Gürsel tarafından Antalya'da kurulmuştur. Bugüne kadar yapılan çalışmalar, müşteri talepleri doğrultusunda proje bazlı çalışmaları kapsamaktadır. Bu projeler kapsamında, müşteriler tarafından talep edilen ve piyasada paket programlarda olması mümkün olmayan modüller, başarıyla hayata geçirilmiş ve müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmıştır. Bu başarılı projelerden, "Okul Yönetimi Sistemleri" ve "Kiosk Sistemleri" halihazırda, Madalyon Yazılım ve Danışmalık'ın bakım destek hizmeti vermeye ve geliştirmeye devam ettiği konuların başında gelmektedir.

Yazılım sektöründe günümüzde yaşanan teknolojik yeniliklerin getirdiği, "Bulut İletişimi", "Sosyal Medya" ve "Web Tabanlı Yazılım Hizmetleri" konularının, sektörün gündemini oluşturması nedeniyle, proje bazında yapılan çalışmaların yanında, yazılım sektöründeki yeliklere paralel, bugüne kadar elde edilen deneyimin, geniş bir müşteri tabanına yayılmasını sağlayacak ama aynı zamanda da, müşterilerin aldıkları hizmeti diledikleri kadar özelleştirmesini sağlayacak yazılım bazlı hizmetler üzerinde de çalışmalar sürdürülmektedir.

Yazılım sektörüne yönelik faaliyetlerin yanısıra, yine gerek yazılım sektörüne yönelik, gerekse diğer sektörlerde yapılacak proje bazlı çalışmalara, danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Sunulan danışmanlık hizmetleri, Bilgisayar ve Endüstri Mühendisliği konularında, sektörden bağımsız olarak her türlü sistem analizi, projelendirme, maliyet düşürme, üretim planlaması, karar/destek sistemleri, yeniden yapılanma, kriz yönetimi, kalite yönetimi ve risk yönetimi konularını kapsamaktadır.

ALİ GÜRSEL Kimdir?

Madalyon Yazılım ve Danışmanlık'ın kurucusu olan Ali Gürsel, 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar ve Endüstri Mühendisliği Çift Anadal Programı'nı Onur Öğrencisi olarak bitirmiştir. İlk çalışma deneyimini İstanbul HP Genel Müdürlüğü'nde gerçekleştiren Ali Gürsel, sonradında sırasıyla İzmir Ticaret Odası Vadeli İşlemler Piyasası açılış projesi, İktisat Bankası ve Lykia World Ölüdeniz'de çeşitli kademelerde görevler almıştır. 2008 yılında Zincir Yazılım Ltd.Şti.'nin kurucu ortaklarından olan Ali Gürsel, 2013 yılına kadar, Hilton Dalaman, Ataç İnşaat A.Ş., Antalya Koleji, Avrupa Koleji gibi saygın firmalarla yapılan projelerin gerçekleştirilmesini sağlamıştır. Gerçekleştirilen projelerin, turizm, inşaat, eğitim, reklemcılık gibi farklı sektörlerden olması, Ali Gürsel'in çalışma yelpazesinin genişliği göstermektedir.